SeasoN5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SeasoN5 Clan Forum
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 hahahhahha brateeeee hahahhaa

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
eLDiN




Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.11.2010

hahahhahha  brateeeee hahahhaa Empty
PočaljiNaslov: hahahhahha brateeeee hahahhaa   hahahhahha  brateeeee hahahhaa EmptySub Nov 27, 2010 11:21 pm

znachi malo smo ko sabili kao tt (12:3) DD2
OVAJ HmNi tako nesh klan...i brate jako su low....kao lafo pukla im je konekcija i 3 izlaze i ponove ulazi a mi budale pustimo ih da igraju...:S ..i odma su pro nakon halfa brate ... i ja sma im rekao ako su nevini poslace demo da ih okacim ovdje :PP hehehheheh i kad sam trazio demo onno kao lafo sarkazam ma da citer sam ofo onno
Nazad na vrh Ići dole
TaRaNtUlA




Broj poruka : 6
Datum upisa : 22.11.2010

hahahhahha  brateeeee hahahhaa Empty
PočaljiNaslov: Re: hahahhahha brateeeee hahahhaa   hahahhahha  brateeeee hahahhaa EmptySre Dec 08, 2010 7:29 pm

Alo eldine nemoj da ti jebem mater za to "low" jesi cuo picka ti materina ruzna? Koga ste vi vodili kad smo igrali na ligi? Priznajem jesmo igrali mec ali meni nije bila prava ekipa a igrali smo na vasem ruznom server gde me je 2 puta izbacilo a igrao sam na steam-u onda jednom nam je puko net a vi picke nedate restart jebo vam pas majku svima!
I o5 niste mogli da ans dobijete vec ste prekinuli mec kad smo vas stigli i poceli da nas prozivate...Sreca sto ne igramo na ligi inace bi bruka bila...
Nazad na vrh Ići dole
 
hahahhahha brateeeee hahahhaa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SeasoN5 :: SeasoN5 Community Winter liga :: Diskusija/Pitanja/Zalbe-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions